Lysaker

Besøksadresse
Lysaker torg 15
1366 Lysaker
Finn oss

Kontaktpersoner

Camilla  Weierud-Wilsgård
Camilla Weierud-Wilsgård
Fagansvarlig skade / Teamleder skade
camilla.weierud.wilsgard@claimslink.no
Mads Andersen
Mads Andersen
Leder fag og forretningsutvikling
mads.andersen@claimslink.no
Hege Brydøy
Hege Brydøy
Teamleder skade
hege.brydoy@claimslink.no
Birgitte Midtskogen
Birgitte Midtskogen
Teamleder skade
birgitte.midtskogen@claimslink.no
Nina Risvik Johannessen
Nina Risvik Johannessen
Teamleder Spesialskade
nina.risvik.johannessen@claimslink.no
Arne  Meidell
Arne Meidell
Fagansvarlig prosess / Advokat (H)
arne.meidell@claimslink.no
Margaret Eagleton
Margaret Eagleton
Teamleder skade
margaret.eagleton@claimslink.no
Trine Jensen
Trine Jensen
Teamleder Support
trine.jensen@claimslink.no
Elisabeth Danielsen Bogen
Elisabeth Danielsen Bogen
Administrerende direktør / CEO
elisabeth.danielsen.bogen@claimslink.no

Ledige stillinger

Åpen Søknad Claims Link 

Claims Link er et skadeoppgjørsselskap som er tilsluttet rådgivningshuset Söderberg & Partners - en av Nordens ledende rådgivere og formidlere av forsikringer og finansielle produkter.